Chcete dostávat časopis každý měsíc
ZDARMA
do svého e-mailu?

ZAREGISTRUJTE SE!

NAŠE DĚTI SE MOHOU STÁT I VAŠIMI DĚTMI

Ať už máte doma miminko, dvouletého rošťáka nebo osmiletou princeznu, či se na příchod nového človíčka vaše rodina teprve připravuje, pozvěte k sobě domů NAŠE DĚTI. Budou vám radit, pomáhat a přinášet spousty zajímavých informací. Když budete chtít, stanou se oblíbeným členem vaší rodiny...

NAŠE DĚTI vznikly z lásky. Ostatně, jak už to většinou bývá i u těch opravdových... NAŠE DĚTI vznikly z lásky k dětem i z lásky k psaní. Svět dětí je plný radosti, lásky, her, smíchu a zábavy. Na druhou stranu se ale dětem musíme věnovat, vychovávat je a někdy i poučovat. A takový by chtěl být i magazín NAŠE DĚTI. Chceme vám zpříjemnit společné chvíle s vašimi potomky, nabízet tipy na hry, které by upevňovaly váš vztah a kromě toho poskytnout i řadu fundovaných a osvědčených rad a informací. Nezapomeneme ani na zábavu, zajímavé tipy na dovolenou či témata, o kterých si pak budete povídat s přáteli u kávy nebo nad skleničkou vína.

Magazín NAŠE DĚTI je unikátní tím, že vychází v elektronické podobě, ale zároveň v takové formě, že si jej jednoduše můžete vytisknout doma na své tiskárně a jednotlivé výtisky pak uložit do knihovny, abyste je měli vždy po ruce. Tímto jednoduchým krokem se vlastně z moderního elektronického média stane klasický časopis, který vám může zkrátit čekání u lékaře, zpříjemnit cestu na dovolenou nebo oživit vaše vzácné chvilky volna.

Magazín NAŠE DĚTI vám budeme pravidelně a zdarma posílat do vaší e-mailové schránky, stačí se jen zaregistrovat na těchto webových stránkách. Pak už budete patřit k nám do rodiny a budete se moci také podílet na vzniku magazínu, účastnit se soutěží a získáte i další výhody, které se budou stále rozšiřovat.

Ukázkové číslo si můžete prohlédnout zde.

Součástí webových stránek je také přehledný KATALOG (nejen) PRO NAŠE DĚTI, kde můžete získat všechny potřebné kontakty na nejrůznější obchody a  služby, které potřebujete pro sebe či vaše děti. Jsou to například mateřská centra, restaurace a kavárny s dětským koutkem, lékaře, porodní asistentky a duly, ubytování s dětmi nebo pobyty pro ně a tábory.

S našimi čtenářkami a čtenáři chceme být co nejvíce v kontaktu, proto jsme pro vás zřídili
e-mailovou adresu, na kterou nám můžete posílat své náměty, nápady, dotazy i připomínky. Uvítáme od vás zajímavé podněty a na vaše otázky se budeme snažit co nejdříve odpovědět. Piště nám na adresu redakce(zavináč)nase-deti.cz.

Těším se, že se budeme potkávat nejen na stránkách magazínu NAŠE DĚTI!

Martina Vampulová
vydavatelka a šéfredaktorka

 

  ...................................................................................................................................

Magazín NAŠE DĚTI je na Facebooku! Přidejte se k nám a staňte se našimi přáteli...

 

 

 ...................................................................................................................................

PODPORUJEME:
 

PŘEČTĚTE SI!
Ukázkové vydání elektronického magazínu

Registrovaní čtenáři jej získávají zdarma do své emailové schránky

REGISTRACE

Reklama

(c) Vampula Publishing 2007